Jak dodać firmę do Map Google - Zobacz za darmo!

24 grudzień 2015
firma zajmujaca sie pozycjonowaniem

Google Maps – duże możliwości

Google Maps to serwis internetowy, który umożliwia wyszukiwanie obiektów, przeglądanie map oraz zdjęć lotniczych dowolnego miejsca na Ziemi. Dzięki tej usłudze możemy znaleźć interesujące obiekty (firmy, placówki medyczne, banki, bankomaty) w dowolnym miejscu w Polsce. Wystarczy w pasku wyszukiwania wpisać to, czego akurat poszukujemy. Po wpisaniu wyświetli się lokalizacja interesujących placówek.

Przyjmijmy, że jesteśmy w Gdańsku i poszukujemy restauracji, wpisując „restauracja Gdańsk” otrzymamy wykaz obiektów dodanych do Google Maps (patrz ilustracja poniżej). Dodatkowo coraz więcej osób posiada smartfony, zatem Google Maps jest dobre zarówno z punktu widzenia konsumenta, który dotrze do danej firmy znając jej lokalizację i dla przedsiębiorcy, ponieważ osoba wyszukująca czegoś na urządzeniu mobilnym wybierze obiekt, który jest najbliżej jej lokalizacji, w ten sposób mamy możliwość pozyskania nowego klienta.

Jak dodać firmę do Google Maps?

Chcąc dodać firmę do Google Maps należy utworzyć wizytówkę swojej firmy. Wypełnić poszczególne pola formularza, określić profil biznesowy. Kolejnym etapem będzie weryfikacja. Na adres podany w formularzu przyjdzie kartka pocztowa z kodem od Google.

Możemy również zaprezentować Twoją firmę nieco inaczej, jeśli chcesz możemy sprawić, że będziesz widziany w ten sposób


Wypełnij formularz

Podaj wynik: + =

Zapytaj o Cenę

*

*

Podaj wynik: + =

Zapraszam do współpracy,

podpis
Zajmuję się pozycjonowaniem małych i średnich firm. Jest to także moja pasja. Traktuję ją kompleksowo: tworzę strony i sklepy internetowe, kampanie e-marketingowe, prowadzę doradztwo i szkolenia z pozycjonowania. Staram się być ze wszystkim na bieżąco. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec.