Praca Webmaster Pszczyna

praca webmaster

Praca dla webmastera, grafika, informatyka w Pszczynie w centrum w nowym biurze od poniedziałku do piątku przez 8 godzin. Umowa o pracę. Wynagrodzenie od 2500zł adekwatne do posiadanych umiejętności.

    Opis stanowiska:
  • przygotowywanie stron na wordpress, joomla, landingpages
  • budowanie sklepów
  • optymalizacja stron www
  • przenoszenie stron i sklepów pomiędzy serwerami
  • instalacja skryptów, integracja z Google

    Wymagania:
  • znajomość aktualnego trendy w projektowaniu stron
  • doświadczenie i znajmość praktyczna tworzenia stron www
  • dobra znajmosć języków kodowania HTML/XTML/CSS (mile widziany html5 z css3, bootstrap, smarty)
  • mile widziany język angielski / niemiecki
  • mile widziana znajomość adobe photoshop/corel draw
  • osoba niepaląca

    Oferujemy:
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności od 2500zł do 8000zł (podstawa + premia od projektów)
  • umowa o pracę
  • praca w biurze w centrum Pszczyny 8-16
  • przyjemna atmosfera pracy przy dużych oknach

Zainteresowane osoby pracą na stanowisku webmastera prosimy o przesłanie CV WYŁĄCZNIE na adres e-mail biuro(małpa)pozycjoneria.com (w temacie proszę wpisać: "WEBMASTER POZYCJONERIA.COM").
Proszę o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Pozycjoneria, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Prezentacja firmy: Pozycjoneria to agencja internetowa, która działa na rynku od roku 2008 w branży IT i reklamy. W dziedzinie marketingu internetowego zrealizowaliśmy zlecenia dla ponad 5000 firm działających w Polsce i za granicami kraju.
Ofertę można znalezć także pod hasłami: Praca webmaster, dobry webmaster Pszczyna, stała praca dla webmastera w Pszczynie, dobrze płatna praca dla webmastera w Pszczynie na umowę o pracę.

Zapytaj o Cenę

Podaj wynik: + =