Kupony Adwords

20 luty 2014
kupon google adwords

Rozpoczynając swoją przygodę z Google Adwords przy zakładaniu pierwszej kampanii warto wykorzystać darmowy kod, który umożliwi nam stworzenie kampanii za 300zł w cenie 100zł.

Aby tego dokonać należy pobrać kod rabatowy ze strony Google i wpisać go w przeznaczone do tego pole na koncie Google Adwords, które możemy założyć tutaj.

Darmowe kupony do Google Adwords

Aby skorzystać z kuponu rabatowego w programie Google Adwords trzeba wejść na stronę:


Uwaga:

  • Aby otrzymać 200zł, należy zasilić konto na kwotę 100zł
  • Kod należy wykorzystać w ciągu 14 dni od założenia konta
  • Aktywacja kodu następuje automatycznie po wyczerpaniu pierwszych 100zł
  • Kupon można wykorzystać tylko 1 raz, nie ma możliwości aktywowania kolejnych kodów

Gdzie wpisać kod kuponu w Google Adwords?

Otóż okazuje się, że wcale nie tak łatwo znaleźć miejsce, gdzie można wpisać kod rabatowy Adwords. Może to napsuć nerwów i zmarnować nasz cenny czas. Kilka osób prosiło mnie o wskazanie miejsca, dlatego poniżej zamieszczam screen, na którym zaznaczyłem szukane miejsce przeznaczone na jakikolwiek kod z kuponów, jakie można otrzymać w programie Google Adwords.

[EDIT] 19.10.2014
Panel nieco się zmienił. Na korzyść - teraz znaczniej łatwiej odnaleźć kod. Obecnie należy wejść w zakładkę "Płatności" jak na niżej załączonym screenie. Pokażą się trzy okna w rzędzie: "aktualne saldo", "Metoda płatności" i "Profil". Nas interesuje środkowe okno "Metoda płatności" w nim klikamy "Zarządzaj kodami promocyjnymi". Następnie po załadowaniu nowej strony dodajemy kod promocyjny Adwords.

kupon google adwords

Zobacz też tematy:

Podaj wynik: + =

Zapytaj o Cenę

*

*

Podaj wynik: + =

Zapraszam do współpracy,

podpis
Zajmuję się pozycjonowaniem małych i średnich firm. Jest to także moja pasja. Traktuję ją kompleksowo: tworzę strony i sklepy internetowe, kampanie e-marketingowe, prowadzę doradztwo i szkolenia z pozycjonowania. Staram się być ze wszystkim na bieżąco. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec.