Pozycjonowanie firm     Data dodania: 26-08-2015
pagerankchecker
Pozycjoneria stworzyła narzędzie do sprawdzania PageRank. Sprawdź swoja stronę, konkurencję lub rzeczywisty PageRank katalogów do których dodajesz wpisy.

Kupony Google     Data dodania: 25-08-2015
bony adwords
Darmowe kupony od Google + 250zł. Pomogę Tobie za darmo się reklamować w Google. Każdy z kodów znajdujący się pow wejściu na tą stronę, po 30 dniach od wprowadzenia zwiększy bidżet Twojej kampanii maksymalnie o 250zł.

Praca Śląsk     Data dodania: 20-07-2015
praca informatyk webmaster pszczyna
Oferta pracy dla Programisty Webmastera Webdesignera Informatyka czyli osoby, znającej się na programowaniu stron internetowych.

Pozycjonowanie firm     Data dodania: 25-02-2014
kupon adwords
Google rozdaje darmowe kupony do wykorzystaia na pierwszą kampanię w Google Adwords. Przeczytaj, skąd wziąć kupon Adwords i zobacz, gdzie go wpisać by kampania wystartowała.

Pozycjonowanie firm     Data dodania: 08-12-2013
pagerank
Pozycjoneria stworzyła listę 69 aktualnych katalogów po grudniowej aktulizacji algorytmu PageRank. Sprawdź jakie katalogi zmieniły swój PageRank!

Pozycjonowanie sklepów     Data dodania: 07-12-2013
aktualizacja pagerank
Miało nie być a jest - długooczekiwana zmiana algorytmu PageRank została przeprowadzona 6 grudnia 2013. Czemu tak długo jej nie było?

Pozycjonowanie sklepów     Data dodania: 17-11-2013
pozycjonowanie sklepow
Obecnie pozycjonowanie sklepów internetowych odbywa się za pomocą promocji produktów. Odpowiednio skonfigurowana karta produktowa, może zapewnić wiele wejść, czego efektem są realizowane zakupy. Jedną z form promocji produktu jest nowa, wcześniej nie emitowana w Google.PL reklama graficzna, którą możemy stworzyć za pomocą narzędzia Google merchant center...

Pozycjonowanie firm     Data dodania: 27-11-2012
pozycjonowanie lekarzy
Kiedy można powiedzieć, że dana firma pozycjonująca jest profesjonalna? Powinna być duża czy mała? Czy najlepsze firmy występują w TOP 3 na słowo „pozycjonowanie”? A może to te, które przesyłają ładną ofertę? W tym artykule dowiesz się jak wybrać dobrą firmę pozycjonującą, która zaproponuje Tobie korzystne warunki współpracy, natomiast efekty, które uzyska będą długotrwałe. Zadbaj o to, aby domena Twojego biznesu służąca do e-handlu była bezpiecznie pozycjonowana i osiągneła TOP3!

Pozycjonowanie firm     Data dodania: 25-11-2012
worki
Najczęściej stosowanym modelem rozliczeń jest płatność dopiero za efekty pozycjonowania, czyli za to, na którym miejscu znajduje się strona na pozycjonowaną frazę. Zasada jest prosta, płatność jest pobierana za uzyskane pozycje określone w umowie. Agencje nie rozliczają się za każdą pozycję, a stosują progi, po przekroczeniu których stawka rośnie. Liczba progów w ofertach jest zazwyczaj inna...

Pozycjonowanie firm     Data dodania: 25-11-2012
jak mierzyć efekty pozycjonowania
W jaki sposób firmy rozliczają się z klientem, czyli od kiedy zostaje naliczana opłata i w jakiej wysokości? Najbardziej sensownym rozwiązaniem jest rozliczanie się co do dnia, czyli każda fraza jest sprawdzana codziennie. W przypadku, kiedy strona wyświetla się przez pięć dni na pozycji pierwszej (próg 1), przez dziesięć dni...

Pozycjonowanie firm     Data dodania: 25-11-2012
umowa na pozycjonowanie
Na jakie zapisy mam zwrócić uwagę podpisując umowę na pozycjonowanie? Co muszę wiedzieć podpisując umowę na pozycjonowanie? Na jaki okres zawrzeć umowę? Są to podstawowe pytania z jakimi spotka się każdy przedsiębiorca wybierający firmę pozycjonerską. Podpisując umowę z firmą pozycjonującą, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów >>

Katalogowanie     Data dodania: 11-12-2013
Tutaj przeczytasz o tym jak sprawdzić wartość PageRank dla swojej strony internetowej. Zobacz jak szybko możesz sprawdzić swój Page Rank - wystarczy pobrać wtyczkę do mozili lub chrome w zależności jakiej przeglądarki używasz. Wejdź i dowiedz się jak nazywają się te wtyczki.

Katalogowanie     Data dodania: 08-12-2013
Czy sa strony z wartością PageRank=10 lub 9? Czy wśród nich znajdują się strony polskie? Pozycjoneria przygotowała listę stron zagraniczny i polskich o njwyższym Page Rank w sieci. Zobacz czy je znasz!

Zapytaj o Cenę

*

*

Podaj wynik: + =
top